Background

Hakkımızda

Yarınlara daha güçlü ve daha çevreci bir nesil oluşturmanın amacı içerisinde ülkemiz için çalışıyoruz.

Yenilenebilir Geleceği Oluşturuyoruz!

Gaziantep güneş enerjisi ile tanışıyor. 2018 yılından beri Karan Enerji olarak güneş enerjisi ile şirketimizi büyütmeye devam ediyoruz. Her zaman olduğu gibi ilkeli ve dürüst ticaret vizyonumuz ile hep daha ileriye ve hep daha iyiye ulaşmayı amaçlıyoruz.

Kesintisiz enerjiye ulaşmak için ülkenin ve insanların kalkınması için çok çalışıyoruz. Yerli, yenilenebilir ve temiz enerjilere yatırım yaparak ülkenin enerjide dışa bağımlılığının azaltılmasına katkıda bulunuyoruz. Dengeli portföyümüzle enerji arzında sürekliliği ve güvenliği sağlıyoruz. Tüm faaliyetlerimizi etik kurallarımıza bağlı kalarak ve yürürlükteki yasa ve düzenlemelere uyarak gerçekleştiririz. Paydaş katılımına önem veriyoruz; Kapsayıcı stratejimiz risklerimizi azaltır ve paydaşlarımızın beklentilerini göz önünde bulundurduğumuz için uzun vadeli ve kalıcı ilişkiler kurmamıza yardımcı olur. Yerel yatırımları, sivil toplumu ve ilgili tüm paydaşları yapılan yatırımlar hakkında bilgilendiriyor ve çalışmalara katılmalarını sağlıyoruz. Yerel istihdama öncelik vermeye ek olarak; bölgesel ihtiyaçları destekleyerek yerel kalkınmaya katkıda bulunuyoruz.

Vizyonumuz

Güneş enerjisi sistemlerinin geliştirilmesi ve ülkemizde üretilebilmesi için buna yönelik AR-GE çalışmalarına öncelik verilmesi. Mevcut durumun korunmasıyla yetinmeyip her noktada sürekli iyileşmenin ve gelişmenin, felsefe olarak benimsenmesi, düzenli ve kontrollü bir şekilde çalışmalarımızın devam ettirilmesi.

Misyonumuz

Karan Enerji olarak, Türkiye yenilenebilir enerji pazarında, takım ruhu ile hareket eden, gelişim ve yeniliklerin öncüsü olarak, uluslararası standartlarda tanınan öncü bir firma ve marka olmak. Daima yeni, kaliteli ve güvenilir bir firma olarak herkese istediği ürünü en iyi şekilde, en iyi şartlarda ve en kısa zamanda sağlamaktır.